Snímače rychlořazení

Snímače rychlořazení určené pro motocykly, které jsou již od výroby systémem rychlořazení vybaveny. Veškeré snímače jsou prodávány jako sada pro daný typ motocyklu, tzn., že pouze vymontujete současnou tyčku řazení a nahradíte ji novou tyčkou se snímačem. Snímač je opatřen konektorem pro dany motocykl. Vše typu Plug & Play.

 

    - Honda - CB(R) 650

    - Honda - Africa Twin

    - MV Agusta

    - Triumph - Daytona a Street Triple

    - Yamaha MT09/Tracer

    - Yamaha MT10

Honda CB(R) 650

  Snímač rychlořazení pro motocykly Honda CB650  a CBR 650 od roku 2019 umožňující pod plným plynem bez spojky řadit vyšší rychlostní stupně. Náhrada za originální díl 08U72-MKN-D50.

 

Návod na montáž snímače CB(R) 650

Honda Africa Twin

  Obousměrný snímač řazení pro motocykly Honda Africa Twin od roku 2018 umožňující pod plným plynem bez spojky řadit vyšší rychlostní stupně (funkce QS) a bez spojky při zavřeném plynu podřazovat (funkce AutoBlipper). Náhrada za originální díl 08U70-MKK-D00.

 

Návod na montáž snímače Africa Twin.

MV Agusta

  Obousměrný snímač řazení Plug&Play pro motocykly MV Agusta.

Náhrada za originální díl 8000B9611 (klikněte pro seznam kompatibilních modelů).

 

Návod na montáž snímače MV Agusta

Triumph

Modely Daytona 675, Street Triple od VIN 411984, Street Triple R od VIN 411984, Street Triple S, Street Triple S 660cc a Street Triple R LRH (Low Ride Height) jsou přímo od výrobce vybaveny systémem rychlořazení a lze tento systém využívat po připojení našeho snímače rychlořazení na originál konektor. Naše snímače jsou zakončeny konektorem přímo pro Triumph (nutno uvést v objenávce). Systém je aktivní ihned po připojení a není nutné nic dále nastavovat. V případě potřeby využít OBD kabel společně s free softwarem Tune ECU pro změnu časů řazení.

 

Sadu reversního řazení (#1 nahoru, zbytek dolů) je možno namontovat na všechny výše zmíněné motocykly. Je použit tlačný snímač s konektorem pro originální kabeláž Triumph (Plug&Play). Osa řadící páky je namontována na šroub držící motor v rámu. Není tak nutné oddělávat boční stojánek.

 

Návod na montáž snímače Triumph

 

Video: Triumph - jízda , Triumph montáž

Yamaha MT09 & Tracer

Snímač rychlořazení Plug&Play pro modely MT09 a Tracer od roku 2017 včetně tyčky řazení a konektoru do originální kabeláže Yamaha. Jedná se o náhradu za originální snímač č. 2SC-181A0-00-00.

 

Návod na montáž snímače MT09 / Tracer.

Yamaha MT-10

Kompletní snímač rychlořazení Plug&Play pro modely MT-10 od roku 2016. Snímač je doplněn tyčkou řazení a konektorem do originální kabeláže Yamaha.

 

Návod na montáž snímače MT10